Site-ul www.primarie3.ro este în curs de schimbare. În cazul în care nu găsiți informația dorită pe acest site vă rugăm sa accesati www.old.primarie3.ro

Site-ul www.primarie3.ro este în curs de schimbare. În cazul în care nu găsiți informația dorită pe acest site vă rugăm sa accesati www.old.primarie3.ro

sector 3
Presă

ÎNCEPÂND DE JOI, 20 FEBRUARIE 2020, PRIMĂRIA SECTORULUI 3 CONTINUĂ SERIA ÎNTÂLNIRILOR CU REPREZENTANȚII ASOCIAȚIILOR DE PROPRIETARI

13.02.2020
ÎNCEPÂND DE JOI, 20 FEBRUARIE  2020, PRIMĂRIA SECTORULUI 3 CONTINUĂ SERIA ÎNTÂLNIRILOR CU REPREZENTANȚII ASOCIAȚIILOR DE PROPRIETARI

     Primăria Sectorului 3 continuă întâlnirile săptămânale cu reprezentanții asociațiilor de proprietari de pe raza Sectorului 3, precum și cu persoanele fizice/juridice care desfășoară activitați de administrare condominii.
     Întâlnirile se organizează, în fiecare zi de joi a săptămânii, de la ora 16.00, în perioada 20 februarie – 16 iunie 2020, la Colegiul Tehnic Mihai Bravu -sala Amfiteatru (șos. Mihai Bravu nr. 428).
     În cadrul întâlnirilor sunt prezentate modalitățile de implementare a prevederilor Legii nr. 196/2018 și modul de soluționare a problemelor cu care se confruntă asociațiile de proprietari.
Întâlnirile se vor desfășura conform următoarelor programări:
 

20.02.2020:
1 Decembrie 1918;
Academiei;
Adjud;
Adrian Cârstea;
Agatha Bârsescu;
Agricultori;
Alba Iulia;
Aleea Tândală;
Alexander Von Humboldt;
Alexandru Moruzzi.
27.02.2020:
Alexandru Papiu Ilarian;
Alexandru Vlahuță;
Alunelului;
Anastasie Panu;
Andrei Bârseanu;
Aniversării;
Apostol Mărgărit;
Arenei;
Aristide Pascal;
Armeniș;
Aurel Botea;
Baba Novac;
Bădeni;
Baia Mare;
Băniei.
05.03.2020:
Banu Udrea;
Barajul Lotru;
Barajul Bicaz;
Barajul Bistrița;
Barajul Cucuteni;
Barajul Dunării;
Barajul Iezer;
Barajul Rovinari;
Barajul Sadului;
Barajul Uzului;
Bârsei;
Basarabia;
Becaței;
Berevoiești;
Blăjel;
Blănari.
12.03.2020:

Bogdan Gheorghe Tudor;
Brăilița;
Brândușelor;
Brătianu;
Breaza;
Buchetului;
Bucovina;
Budacu;
Buhuși;
Burdujeni;
Burebista;
Burniței;
Buteică Emanoil Marius;
C.F. Robescu;
Calea Călărașilor.
19.03.2020:
Calea Vitan;
Calistrat Hogaș;
Câlnău;
Caloian Județu;
Calotești;
Călușarilor;
Camil Ressu;
Câmpia Libertății;
Câmpineanca;
26.03.2020:
Carol I;
Cavafii Vechi;
Ceairului;
Cerceluș;
Cezar Bolliac;
Chiciurei;
Cioplea;
Ciucea;
Cluceru Udricani;
Codrii Neamțului;
Colței;
Complexului;
Constantin Brâncuși;
Constantin Tudor;
Copăceni;
Corneliu Coposu;
Cozla.
02.04.2020:
Crivățului;
Daniel Bârcianu;
Danubiu;
Decebal;
Delea Nouă;
Dimitrie Anghel;
Dimitrie Bolintineanu;
Doamnei;
Dristorului;
Drumul Murgului;
Dudești;
Dumitru Drăgan;
Dumitru Ganovici;
Dumitru Papazoglu;
Dumitru Pene;
Emil Botta;
Emil Gîrleanu.
09.04.2020:
Energeticienilor;
Eprubetei;
Eufrosina Popescu;
Eugeniu Carada;
Fetești;
Firidei;
Fizicienilor;
Florin Ciungan;
Foișorului;
Franceză;
Fruntaș Tudor Constantin;
Fuiorului
23.04.2020:
Gabroveni;
Gării Cățelu;
George Ionescu – Gion;
Gheorghe Dem Teodorescu;
Gheorghe Manea;
Gheorghe Petrașcu;
Gheorghe Tăttărescu;
Ghiță Șerban;
Giurgeni;
Grădinarilor;
Gruiu Argeșului;
Gura Făgetului;
Gura Ialomiței;
Gura Siriului;
Gura Vadului;
Horbotei;
Hristo Botev;
Ianca;
Iancu Brezeanu
Ilioara;
Independentei;
30.04.2020:
Intrarea Tarcău;
Industriilor;
Întrecerii;
Învingătorilor
Ion Agârbiceanu;
Ion C. Filitti;
Ion Ciopleanu;
Ion Filibiliu;
Ion Ghica;
Ion Morțun;
Ion Nedelcu;
Ion Pillat;
Ion Tuculescu;
Ion Tudor;
Iosif Albu;
Iosif Hodoș;
Iosif Ion;
Istriei;
Ivo Andric
Jean Alexandru Steriadi;
Jieneasca;
Labirint.
07.05.2020:
Laborator;
Lăceni;
Lăcrămioarei;
Lemnișorului;
Leorda;
Lipănești;
Lipscani;
Liviu Rebreanu;
Logofot Tăutu;
Lotrioara;
Lucaciu Vasile;
Lucian Blaga.
14.05.2020:
Lucrețiu Pătrășcanu;
Lugojana;
Lunca Bradului;
Lunca Jariștei;
Lunca Mărcușului;
Lunca Moldovei
Lunca Mureșului;
Lunca Ozunului;
Mădărași;
Mămulari;
Mântuleasa;
Marin Bonea;
Matei Basarab;
Maximilian Popper;
Meșterul Manole;
Mihai Bravu;
Miniș;
Minulescu;
Mircea Vodă.
21.05.2020:
Mizil;
Moise Nicoară;
Moreni;
Morilor;
Moșilor;
Mostiștea;
Moților;
Mugur Mugurel;
Muncii;
Mureșana;
Murgeni;
Murgului;
Negoiu;
Negru Vodă;
Nerva Traian;
Nicolae Grigorescu;
Nicolae Licăreț;
Nicolae Pascu;
Nicolae Sebe.
28.05.2020:
Nicolae Tonitza;
Ninsorii;
Nucului;
Octavian Goga;
Odobești;
Intr. Odobești;
Onisifor Ghibu;
Ozana;
Pădurea Craiului;
Paleologu;
Panait Cerna;
Parfumului;
Părului;
Patinoarului;
Pătrașcu Vodă;
Patriei;
Patrioților;
Pătulului;
Pazon Marin;
Peneș Curcanul;
Perișoru;
04.06.2020:
Petrache Florea;
Petre Ionescu;
Petre M. Tina;
Piscul Răchitei;
Plenița;
Pleșești;
Popa Nan;
Popa Stoica Fărcaș;
Poștașului;
Postăvarului;
Prevederii;
Prisaca Dornei;
Răcari;
Radu Gheorghe;
Râmnicu Sărat;
Râmnicu Vâlcea;
Rarău;
Rășinari;
Reconstrucției;
Regina Elisabeta;
Romulus;
Rotundă;
Al. Rotundă;
Șapte Drumuri;
Schitului;
Școlarilor;
Segovia;
Șelari;
Șepcari.
11.06.2020:
Sfânta Vineri;
Simbolului;
Slănic;
Smârdan;
Sld. Șerban Ghiță;
Sld.Ștefan Constantin;
Solidarității;
Spiridon Matei;
Stănilă;
Ștefan Nicolau;
Ștefan Octavian Iosif;
Stelea Spătaru;
Stelian N. Mihale;
Suraia;
Țăndărei;
Teodor Ștefănescu;
Textiliștilor;
Theodor D. Speranția;
Theodor Pallady;
Ticuș;
Toma Caragiu;
Tomis;
Traian;
Traian Popovici;
Trapezului;
Tudor Ion;
Turturelelor;
Unirii;
Văilor;
Valea Buzăului;
Valeriu Braniște;
Vasile Cârlova;
Vasile Goldiș;
Vasile Lucaciu;
Vâslei;
Victoriei;
Vilsănești;
Vintilă Vodă;
Vitan;
Vlad Dracu;
Vlad Județu;
Vlăhița;
Vlaicu Vodă;
Voroneț;
Vulcan Județu;
Vulturilor;
Wihelm Filderman;
Zavideni;
Zborului;
Zemeș;
Zizin.

Persoanele interesate pot obține relații suplimentare la Serviciul Relații cu Asociațiile de Proprietari, telefon: 021 3180323/28 int. 199.
Mai multe informații pot fi consultate pe: https://www.primarie3.ro, https://www.facebook.com/primariesector3/ și https://www.facebook.com/Robert.Negoita/


Serviciul Presă
021.318.03.35
presa@primarie3.ro